İşte 1 milyon TL’lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 1

Aston Martin Vantege AMR kimi sürücüler için sürüş zevkini üst düzeye çıkaran manuel şanzımanı ile karşımıza çıkıyor.

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 2

 Aston Martin Vantege AMR modeli ile markanın adeta tasarım anlamında farklılıklar yarattığı görülürken bu modelden sadece 200 adet üretilecek.

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 3

Manuel seçeneği ile satın alınabilen  Aston Martin Vantege AMR modelinin kaputunun altında bizleri herhangi bir değişim  karşılamıyor.

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 4

Yeni model kullanıcılarına 4.0 litrelik twin-turbo V8 motor ile sunulurken, bu motor 503 beygir güç üretebiliyor ve 625 Nm tork değerine ulaşabiliyor.

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 5

Yeni modelde özellikle manuel şanzıman severler için sunulan ve Graziano imzalı 7 ileri manuel şanzıman bizleri karşılıyor.

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 6

 Aston Martin Vantege AMR modelinde özellikle kullanıcılara sürüş zevkini yaratacak ve motor sporlarından ilham alınarak geliştirilen AMSHIFT adındaki özel ünite sayesinde, vites geçişlerinde kaybı minimuma indirecek bir sistem yer alıyor. 

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 7

Otomobilin arka bölüme entegre edilen diferansiyel kilidi ve 50:50 ağırlık dağılımı gibi farklılıklar da Aston Martin Vantege AMR modelini önemli kılıyor.

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 8

Aston Martin Vantege AMR modeli kullanıcılara standart olarak karbon seramik fren sistemi ile sunuluyor. 

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 9

Yeni model kullanıcılarına 313 km/s’lik maksimum hız ve 3,9 saniyelik 0-100 değerlerini sunuyor.

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 10

Özel bileşenler sayesinde 95 kilograma kadar ağırlık kazanımı elde edilmesini sağlayacak olan  Aston Martin Vantege AMR modeli 179.995 dolarlık fiyatıyla satışa sunulacak.

İşte 1 milyon TL'lik otomobil: Aston Martin Vantege AMR - Page 11

Bu modelin son 59 örneğinde 1959 yılındaki Le Mans zaferinin yıl dönümü sebebiyle “Vantage 59” rozeti yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri