Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 1

Dünya çapında ürettiği otomobiller ile otomobil sektöründe söz sahibi olan ve merkezi Almanya’da bulunan dev otomobil üreticisi Mercedes-Benz yeni modeli Mercedes-AMG CLA 35 ile karşımıza çıkıyor.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 2

Üreteceği yeni modeller ile otomobil piyasasında kendinden söz ettirmeye kararlı olan firma tanıtımını yapacağı yeni modellerinde renk konusunda değişiklikler yapacağının sinyallerini verdi. CLA 35 modeli özel sarı lasman rengi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 3

Firma Mercedes-AMG CLA 35 modeline daha önceki modellerinde kullandığı AMG rozetini kullanarak aracın daha kaslı bir yapıda görünmesini sağlamış.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 4

Bu güçlü yapısıyla 2020 Mercedes-AMG CLA 35 modeline özellikle önden bakıldığında kışkırtıcı bir tasarıma sahip olduğu gözlerden kaçmıyor.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 5

Aracın kokpitinde oldukça dikkat çekici iki adet büyük ekran yer alırken, firma özelleştirilebilen aydınlatma sistemi ile kullanıcılara farklı bir sürüş keyfi sunmayı hedefliyor.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 6

Otomobilde yer alan çok kollu 18 inç jantlar (19 inç opsiyon) firma tarafından daha önceki modellerinde de kullanıldığı dikkatlerden kaçmıyor.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 7

Araca arkadan bakıldığında çok hoş bir görünüm oluşturan iki adet gerçek egzos modele farklı bir görünüş kazandırmış.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 8

Mercedes-AMG CLA 35 modelinde bizleri karşılayan 302 beygir güç ve 400 Nm tork üretebilen 2 litrelik dört silindire sahip turbo motor ile sunulan bu modelde firma kullanıcılarına bu canavarın gücünü hissettirmeyi planlamış gibi duruyor.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 9

Tanıtımı yeni yapılan CLA 35 isimli bu canavarla yapılan hız testleri sonucunda şirket tarafından yapılan açıklamalarda yer alan verilere göre model 0’dan 100 km/s hıza sadece 4.6 saniyede çıkabiliyor.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 10

Tanıtımı ile otomobil severleri şimdiden heyecanlandıran bu yeni modelde firma 7 ileri AMG SPEEDSHIFT DCT otomatik bir şanzıman bulunduğunu açıkladı.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 11

Dört tekerden çekiş sağlayabilen bu modele ait hız sınırları hakkında şirket herhangi bir açıklama yapmazken, araçta elektronik bir hız limiti olduğu belirtiliyor.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 12

Özellikle rengiyle ön plana çıkan modelde bagaj üzerinde bulunan rüzgarlık araca tasarım anlamında ayrı bir hava kazandırmış durumda.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 13

Değişebilen egzoz sistemi, özel süspansiyon sistemi, özel fren sistemi ve güçlü gövde yapısı gibi yeniliklerle kullanıcılara sunulan yeni CLA 35 modeli bu özellikleri ile otomobil dünyasında büyük ses getireceğe benziyor.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 14

Firma tarafından yapılan açıklamalarda, modele ait fiyat bilgisi paylaşılmazken, şirkete yakın kaynaklardan elde edilen bilgilerde aracın 29.000 Euro’dan başlayan fiyatlarla piyasaya sunulması bekleniyor.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 15

Yeni model CLA 35 bir çok rakibinin de boy göstereceği New York Otomobil Fuar alanında Mercedes-Benz tarafından otomobil dünyasına sergilenecek.

Mercedes-AMG CLA 35 özel rengiyle karşınızda - Page 16

Özel sarı lansman rengi ile kullanıcılara tanıtılacak CLA 35 rakiplerini zorlayarak dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri