Renault konsept tasarımı Kangoo Z.E. ile karşınızda

Dünyanın en önemli otomobil üreticilerinden biri olan Renault, yeni konsepti Renault Kangoo Z.E. ile ticari modellerinde gerçekleşecek değişim rüzgarını hissettiriyor.

Özellikle tasarım konusunda çalışmalarını yoğunlaştıran Renault, elektrikli yeni modeli Kangoo Z.E. konsepti ile ticari modellerinde büyük değişimler yaşanacağının sinyallerini veriyor.

Renault konsept tasarımı Kangoo Z.E. ile karşınızda

Piyasaya sunduğu araçları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Renault elektrikli araç çalışmalarını özellikle ticari modelleri üzerinde sürdürüyor. Firma şu an Z.E. ailesi ile 270 kilometrelik menzil mesafesini kullanıcılarına sunuyor. Yeni konsept tasarımı ile  firmanın gelecekte kullanıcılara sunacağı modelin menzil mesafesinin ne kadar olacağı konusunda firma bir açıklama yapmazken Kangoo Z.E. konsept tasarımı ile 2020 vizyonu kapsamında kullanıcıları büyük değişimlerin beklediğini söylemek mümkün.

Firma yeni konsepti Kangoo Z.E. ile ilgili modelin teknik özellikleri hakkında henüz resmi bir açıklama yapmazken, tasarımda modelin oldukça sportif bir havaya kavuştuğu ve gövde renginin çok hoş göründüğü gözlerden kaçmıyor.

Firmaya ait Megane ve Talisman modellerinin ön bölümlerinde yer alan C formlu bir LED tasarım yer alırken bu tasarıma marka logosu da eşlik ediyor. Konsept modelin arka bölümü ön bölüme göre daha sade bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

Renault’un yeni konsepti piyasaya ne zaman çıkacak?

Renault tarafından konsept model olarak otomobil dünyasına tanıtılan Kangoo Z.E. modeli için seri üretim sürecinin ne zaman başlayacağıyla ilgili firma herhangi bir açıklama yapmazken, elektrikli Kangoo modelinin üretim sürecinin Fransa’da başlayacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri