Skoda Octavia RS Wagon’a ABT dokunuşu

Volkswagen grubunun önemli geliştiricilerinden ABT, Skoda Octavia RS Wagon’da performansı doğrudan etkileyecek geliştirmeleri otomobil tutkunlarına sunuyor.

Birçok otomobil modeli üzerinde geliştirme çalışmaları yapan ABT, Skoda Octavia RS Wagon modelini daha cazibeli bir hale getirmeyi başarmış.

Skoda Octavia RS Wagon’a ABT dokunuşu

Birçok markanın otomobilleri üzerinde yaptığı geliştirmeler ile ön plana çıkmayı başaran ABT, şimdilerde performans odaklı station wagonları gündemine almış görünüyor. Audi, Volkswagen, Seat ve Skoda markalarına ait otomobillerde geliştirme çalışmaları yapan ABT, Octavia RS’e yaptığı dokunuşlarla station wagonların çekiciliğini arttırmış görünüyor. ABT, Octavia RS üzerinde yaptığı geliştirmelerden sonra araç adeta hırçın bir yarış arabası havasına bürünmüş.

Araç Skoda tarafından standart versiyonda 2.0 litrelik turbo motor ile kullanıcılarına sunulurken, ABT gerçekleştirdiği performans geliştirme süreçlerinden sonra araca ekstradan 45 beygirlik artış sağlıyor.

Bu artışla birlikte araç 290 beygir güce ulaşıyor. Tork değerinde de büyük değişiklikler gerçekleştiren ABT, aracın standart olarak sunulan 370 Nm Tork değerini 410 Nm‘ye çıkartmış.

Alçaltılmış süspansiyon, roll-bar ve jant seti ile de Octavia RS’e dokunuşlar yapan ABT, Dizel motor seçeneğinde de geliştirmeler yaparak motorda 210 beygir ve 420 Nm Tork değerlerini yakalamış durumda.

ABT geliştirme çalışmalarıyla dikkat çekiyor

Özellikle performans anlamında geliştirdiği farklı modeldeki otomobiller ile ilgi odağı olmayı başaran ABT, performans geliştirmelerini seven ve bunun meraklısı olan bütün otomobil tutkunlarını merkezine bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri