Tesla sahibi anahtarı koluna yerleştirdi

ABD’de bir kullanıcı Tesla marka otomobilinin anahtarını küçük bir operasyonla koluna yerleştirdi.

Çılgın otomobil sahiplerinden biri ilginç bir çalışmaya imza attı ve Tesla marka otomobilin anahtarında bulunan dijital algılayıcıyı sökerek koluna yerleştirdi. ABD’de yaşayan Amie DD isimli Tesla Model 3 kullanıcısı standart tesla anahtarındaki elektronik devreyi sökerek işe başladı. Bu işlemin ardından ortaya çıkan elektronik devreyi biyopolimer ile kaplayan yazılımcı daha sonra küçük bir operasyonla bunu kolundaki derinin altına yerleştirdi.

Tesla sahibi anahtarı koluna yerleştirdi

Kolunda biraz şişlik oluşturan bu mekanizma sayesinde aracının kapısını açabilen Amie DD, yaptığı çalışmadan oldukça memnun görünüyor.

Böyle bir çalışma yapmak ne kadar mantıklı bilinmez. Ancak insanın aklına otomobili sattığınızda ya da farklı bir otomobil kullanmaya başladığınızda ne yapacağız sorusuda gelmiyor değil. Siz bu sorunun yanıtını düşünürken Amie DD’nin bu işlmi yaparken hazırladığı video ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Videoda cerrahi operasyon kısmının biraz kanlı olduğunu da belirtelim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri