Volkswagen Golf 1,0 LT motor seçeneği ile Türkiye’de

2018 yılında Volkswagen tarafından üretilen ve Uluslararası Yılın Motoru ödülünü kazanan 1,0 LT motor seçeneği Volkswagen Golf ile Türkiye’de satışta.

Volkswagen ödüllü 1,0 LT motor seçeneğini Volkswagen Golf ile Türkiye’de otomobil kullanıcılarının beğenisine sundu.

Volkswagen Golf 1,0 LT motor seçeneği ile Türkiye’de

Volkswagen tarafından 2018 yılında geliştirilen ve Uluslararası Yılın Motoru ödülünü kazanan motor seçeneğini firma Türkiye’de otomobil kullanıcılarına sundu. Yeni motor seçeneğiyle birlikte Golf modelleri showroomlarda alıcılarını bekliyor.

Firmanın Golf modellerinde sunulan üç silindirli, 1,0 litrelik 115 beygir güç üretebilen TSI motorun nasıl bir performans sergileyeceği otomobil severler için büyük merak konusu. Golf modelinde yer alan 1,0 litrelik 115 beygir güç üretebilen bu motor 200 Nm tork sağlarken, 7 ileri DSG otomatik şanzıman seçeneğiyle kullanıcılara sunuluyor. Daha önce 1,0 litrelik 110 beygir güç üretebilen modeli ile kullanıcılara sunulan Golf’ün bu yeni motorunun oldukça çevreci olduğu belirtiliyor. 111 gr/km emisyon salımı değerine sahip olduğu söylenen bu motor, 100 km’de ortalama 5,0 litre yakıt tüketiyor.

Otomobil dünyasının en önemli ödüllerinden biri olan 2018 Uluslararası Yılın Motoru-International Engine of the Year ödülünü almayı başaran 1,0 litre TSI 115 beygir güç üretebilen bu yeni motor yüksek verim kapasitesiyle ilgi odağı olmayı hedefliyor.

Yeni motor daha çevreci ve daha verimli

Volkswagen Golf ile birlikte Türkiye’de satışa sunulan ve 115 beygir güç üretebilen 1,0 litrelik yeni TSI motor benzin partikül filtresine sahip. Aynı zamanda geliştirilmiş yeni turbo ünitesi, yeni enjektör ve emisyon sistemi ile daha çevreci ve  daha verimli bir motor olarak bizleri karşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel teknoloji haberleri, teknoloji haberleri 2018, teknoloji tasarım haberleri, en son teknolojik gelişmeler, teknoloji haberleri 2019, sağlık teknoloji haberleri, teknoloji siteleri, bilim haberleri, güncel teknoloji haberleri 2018, ilginç teknolojik haberler, teknolojik haberler, teknoloji tasarım, teknoloji tasarım haberleri, teknoloji haberleri 2019, en son teknolojik gelişmeler, sağlık teknoloji haberleri, samsung teknoloji haberleri, bilim ve teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2019, güncel teknoloji haberleri 2018, güncel teknoloji haberleri 2017, güncel teknoloji tasarım haberleri, güncel fen ve teknoloji haberleri, güncel teknoloji haberleri ve video incelemeleri, güncel haberler teknoloji tasarım, teknolojik güncel bir haber, güncel teknoloji ve bilim haberleri, teknoloji son dakika haberleri, en güncel teknoloji haberleri, en son güncel teknoloji haberleri, son pazarlama haberler ve pazarlama, son dakika teknoloji haberleri haber7, güncel teknolojik pazarlama ile ilgili haberler, teknoloji haberleri güncel ürün incelemeleri, kısa güncel teknoloji haberleri, son teknoloji robot haberleri, güncel bilim ve teknoloji haberleri, teknolojik güncel haber yeni, en yeni güncel teknoloji haberleri